Tā ir tava dzīve, tavs stāsts


Beidz sapņot
sāc darīt!

Čau! Mani sauc Rihards Grunte


Es sāku savus moto piedzīvojumus salīdzinoši nesen, 2019. gada vasarā, bet kā uzsēdos uz moča tā uzreiz sapratu, ka šī turpmāk būs liela daļa manas dzīves. Šobrīd pārsvarā ceļoju apkārt pa Latviju, meklēju unikālas vietas, zīmēju maršrutus, filmēju, bildēju un dalos ar savu pieredzi.

Lielais sapnis ir kādu dienu ne tikai aizceļot tālāk ārzemēs, bet ilgstoši. Tā teikt, paklaiņot pa pasauli, bet lai sapni piepildītu vispirms ir jānostiprinās finansiāli un arī zināšanas jāpapildina ar motorcikla tehniskajām lietām.

Ceru, ka mani piedzīvojumi iedvesmos arī kādu no jums, jo arī mani iedvesmoja citi moto braucēji, gan vietējie, gan rūdīti appasaules ceļotāji.

Tiekamies takās!

Izvēlētais motocikls -
BMW G650 Xchallenge
vārdā Bruno :)


BMW G650X sērijas motociklus ražoja no 2006. gada līdz 2009. gadam. Kopā bija trīs modeļi: G650 Xchallenge, G650 Xmoto un G650 Xcountry. Visiem trim ir viencilindra Rotax motors, kurš sevi jau ir pierādījis neskaitāmas rezies citos modeļos, kā BMW F650.

Viens cilinds, 4 taktis, 652cc ar škidrumu dzesēts motors. Motora jauda sasniedz 53 zirga spēkus un apgriezienus līdz 5250. Visi trīs modeļi atšķiras ar plastmasas daļām, riepu izmēriem un pielietojumiem.

G650 Xchallenge modeļa galvenais plus ir tāds, ka tas ir ļoti viegls, vien 150kg!


Uzzini vairāk Vikipēdijā

 

Seko līdzi piedzīvojumiem Instagramā